Haber

Güce’de doğal gaz çalışmaları başladı

Güce ilçesinde doğal gaz altyapı çalışmaları başladı.

Belediye Lideri Aytekin Boduroğlu, gazetecilere, uzun müddettir ağır emek sarf ettikleri doğal gaz yatırımı için ilçe merkezinde birinci kazmanın vurulduğunu söyledi.

Doğal gaz çalışmalarının ilçe merkezinde süratli halde sürdürüleceğini lisana getiren Boduroğlu, planlanan halde başka mahallelerde de çalışma yapılacağını aktardı.

Boduroğlu, belediye olarak doğal gaz firmasına işin daha süratli yürümesi ve ilçe halkının doğal gaza bir an önce kavuşması için hafriyat çalışmalarında yardımcı olduklarını tabir ederek, şunları kaydetti:

“Kazı çalışmaları sırasında vatandaşlarımıza verilecek rahatsızlık noktasında belediye olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık. Esnafımızdan ve vatandaşlarımızdan biraz daha sabırlı olmalarını istiyoruz. AKSA firması merkez mahallede doğal gaz çalışmalarını süratli bir formda bitirerek yıl sonunda ilçe halkını doğalgaza kavuşturmayı planlıyor. İnşallah çalışmaların tamamlanmasıyla ilçemizde de doğal gazı kullanmaya başlamış olacağız. Bu projemizin ilçemize ve halkımıza güzel olmasını temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu